افزونه myStickymenu فارسی نسخه ۲.۴.۴

سایتی زیبابه زبان خودت بساز!

افزونه myStickymenu فارسی این امکان را به شما می دهد تا همیشه منوی سایت را در دسترس کاربران خود قرار دهید یعنی زمانی که کاربر اسکرول صفحه را پایین کشید منو نیز با حرکت آن به پایین بیاید و همیشه در دید کاربر باشد.

مشترک شدن در خبرنامه ما
۸۱ / ۱۰۰
دانلود افزونه myStickymenu وردپرس تم فارسی
دانلود افزونه myStickymenu وردپرس تم فارسی

معرفی افزونه myStickymenu وردپرس تم فارسی

افزونه myStickymenu فارسی توسط سایت وردپرس تم فارسی به زبان فارسی ترجمه شده وبا ۹۹% تخفیف پس ازعضویت درسایت ازپائین همین صفحه قابل دانلودخواهدبود.

این افزونه myStickymenu فارسی چسبنده منو ، بعد از تعداد پیکسل دلخواه هنگام پیمایش ، منو یا هدر شما را بالای صفحه می چسباند. همچنین می توانید از آن برای ایجاد نوار خوش آمدگویی برای اعلامیه ها ، تبلیغات و موارد دیگر استفاده کنید. این پلاگین سبک به بازدیدکنندگان شما کمک می کند تا بدون اتلاف وقت به راحتی پیمایش کرده و به منوی ناوبری برسند. منوی چسبنده من را نصب کنید و تجربه کاربری وب سایت خود را بهبود بخشید!

افزونه myStickymenu فارسی یا منوی چسبنده من یکی از افزونه های محبوب وردپرس برای ایجاد منو های چسبنده است. این افزونه در ابتدا با هدف چسبنده کردن منوی قالب Twenty Thirteen ساخته شده بود ولی علیرغم این مسئله، با توجه به نوع تنظیماتی که این افزونه در اختیار کاربر قرار میدهد، میتوان از آن در هر قالب استاندارد وردپرس دیگری نیز جهت ایجاد منوهای چسبنده استفاده کرد.

از آنجایی که افزونه myStickymenu فارسی به طور پیشفرض برای قالب Twenty Thirteen ساخته شده بوده بنابراین در قالب شما به دنبال کلاس .navbar میگردد تا این عنصر را به منویی چسبنده تبدیل کند. اگر این حالت برای شما ایده آل نیست و قالب شما از این کلاس برای منوی بالای اش استفاده نمیکند، برای تغییر این رفتار کافی است در تنظیمات قالب، کلاس یا ID منوی خود را در تنظیمات این افزونه جایگزین کلاس .navbar کنید. همچنین در تنظیمات افزونه این امکان را نیز در اختیار دارید که اندازه، رنگ پس زمینه، مقدار نمایانی، z-index و سایر ویژگی های منوی چسبنده ی خود را نیز به دلخواه تنظیم کنید.

خرید افزونه myStickymenu وردپرس تم فارسی
خرید افزونه myStickymenu وردپرس تم فارسی

ویژگی های افزونه myStickymenu فارسی

  • کد نویسی استاندارد
  • بیش از ۵۰ هزار نصب فعال
  • تنظیمات ساده و کاربردی
بهترین افزونه myStickymenu وردپرس تم فارسی
بهترین افزونه myStickymenu وردپرس تم فارسی

پاسخ شمااینجاست!

برای اینکه بتوانیددانلودکنید*

پس ازعضویت واشتراک درسایت وردپرس تم فارسی وتأییدایمیل خودلینک دانلود درپائین مطلب نمایش داده می شود.

ضمناً – پایه و بنیان این سایت براساس صداقت است وراستی.

بخش زیادی از محصولات موجود در وردپرس تم فارسی در اصل همان فایل اصلی محصول بدون هیچ گونه دستکاری می باشند،وکلیه فایل هاپس ازانجام چندین باراسکن توسط افزونه های پیش رفته وتأییدسلامت آنها به نمایش گذاشته شده اند. و این مارکت بر خلاف بعضی ازمارکت های دیگر قالب ها و افزونه های وردپرس را به هیچ وجه کد گذاری نمیکند. 

۱ لینک های دانلود پرسرعت

لینک های دانلود پرسرعت

از این بخش آخرین نسخه از این افزونه myStickymenu فارسی را دریافت کنید.

همچنین به محض انتشار به روز رسانی های جدید از همین صفحه افزونه myStickymenu وردپرس تم فارسی قابل دانلود خواهد بود.

فایل های ZIP را پس از دانلود استخراج کنیدتادسترسی به فایل های زبان داشته باشید